
Gyomorforgató! Mellbimbót talált a gyorséttermi szendvicsében egy férfi
Egy gyanútlan férfi szalonnás szendvicset rendelt a McDonald’s-ban. Amit az ételben talált, attól a húsfogyasztástól is elment a kedve.
Egy 27 éves brit férfi, Simon Robison a gyorsétteremben lett rosszul. Mielőtt hozzálátott volna a falatozáshoz, belenézett szendvicsébe… Ekkor olyasvalamit talált, amit ő egy disznó mellbimbójaként azonosított.
A férfi le is fotózta a látottakat, majd megosztotta ismerőseivel. Azt írta, annyira elborzadt, hogy komolyan elhatározta, vegán életmódra vált. Az étterem egyébként állítja, az általuk felhasznált bacon a sertések hátáról származik. A McDonald’s közleménye szerint a férfi biztosan nem mellbimbót talált az ételben.
Top hírek


Orbán Viktor levelet írt Sulyok Tamásnak: a magyar kormány nem hajtja végre az Európai Bíróság döntését
A gyermekek védelme az elsődleges.

Kettős csapás: „Nyakfájással búcsúztam el rákban haldokló édesanyámtól - kiderült, hogy nekem is rákom volt”
„Szúró fájdalmat” érzett a nyakában azon a napon, amikor elvesztette édesanyját.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre